Marta Szopa z kolejnyn REKORDEM OKRĘGU ! 🙂

W miniony weekend na pływalni AWF w Krakowie odbyły się pierwsze zawody z cyklu GRAND PRIX Polski. W imprezie brało udział 612 zawodników ze 106 klubów z Polski i Słowacji, w tym wielu zawodników kadry narodowej. Mieliśmy w tej imprezie również nasz Strzyżowski akcent, a wszystko to za zasługą Marty Szopy.
Były to kolejne bardzo dobre starty naszej zawodniczki. Marta startowała 6-cio krotnie, z czego pobiła 5 rekordów życiowych i……

POBIŁA KOLEJNY REKORD OKRĘGU PODKARPACKIEGO !!

Tym razem została najszybszą 16-sto letnią zawodniczką w historii podkarpackiego pływania na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, poprawiając swoją życiówkę, aż o 69 setnych sekundy, a 4 letni Rekord Okręgu o 49 setnych!!!

Jest to bardzo dobry początek sezonu w wykonaniu Marty, mimo że wszystkie starty w zawodach traktowane są treningowo, a szczyt formy ma nadejść dopiero w grudniu na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców.

Nie będziemy zapeszać, ale Marta zapowiada do końca tego roku jeszcze kilka ataków na Rekordy Województwa… 🙂

Gratulacje Marta! Dobra robota 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *