Mamy dla Was dobrą wiadomość ! 🙂

Od teraz nasze fotorelacje będą obszerniejsze i wykonane dużo profesjonalniej. Dlaczego?

Nasz Klub nawiązał współpracę z Fotoklub Strzyżów, który jeździć będzie z nami na większość zawodów, w których startować będą Strzyżowscy Pływacy. Choć na co dzień zajmują się Oni nieco inną formą fotografii to cechuje ich jedno: nie boją się wyzwań – za co jesteśmy im niezwykle wdzięczni i wierzymy, że dzięki nim będziecie mogli lepiej poczuć klimat zawodów i wczuć się w starty naszych zawodników 🙂 !
Pierwsza fotorelacja już w przyszłym tygodniu – z 1 edycji Bieszczadzkiej Ligi Pływackiej, na której będziemy walczyć 6 listopada w Ustrzykach Dolnych.

Zapraszamy wszystkich do polubienia strony facebookowej Fotoklub Strzyżów, pod adresem: www.facebook.com/FotoklubStrzyzow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *